Interneto svetainių kūrimas

Kuriame svetaines tam, kad jos taptų Jūsų reprezentatyvaus įvaizdžio dalimi ir efektyviu pardavimų įrankiu

Interneto svetainių kūrimas

Norint šiuolaikiškai ir patogiai bendrauti su klientais, dalintis savo atliktų darbų informacija, privalu turėti gerą interneto svetainę. Kokybiška svetainė – svarbus įmonės įvaizdžio įrankis, padedantis konkuruoti tarp paslaugos teikėjų. Turint brandmedia kurtą interneto svetainę, galima užsitikrinti aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje ir užsiimti įmonės viešinimu.

brandmedia kurtos interneto svetainės paremtos patogiu ir praktišku naršymu. Naršymas mūsų kurtoje svetainėje neužima  daug vartotojo laiko ir yra įtraukiantis. Interneto svetaines kuriame privačioms įmonėms, valstybinėms įstaigoms, fiziniams asmenims, gamintojams, parduotuvėms, menininkams, visuomenės veikėjams ir kt.

Interneto svetainių kūrimas – tai viena
iš pagrindinių mūsų agentūros veiklos sričių.

Interneto svetainė gali būti:

  • Reprezentacinė: tekstinė informacija, galerija;
  • Reprezentacinė – išplėstinė: tekstinė informacija, galerija, katalogas, užsakymo forma;
  • Išplėstinė: katalogas, užsakymo forma, specialus produktų paieškos filtras, elektroninių sąskaitų ir kitų dokumentų generavimo sistemos;
  • Elektroninė parduotuvė;
  • Svetainės su vidinėmis sistemomis.

Projekto įgyvendinimo step’ai

Situacijos analizė - strategija

Individualaus pokalbio su užsakovu metu išanalizuojame svarbiausius įmonės veiklos elementus, aptariame konkurencinę aplinką. Šis pokalbis itin naudingas pačiam užsakovui, kadangi analizė iki mūsų dažniausiai būna neatlikta, arba atlikta netinkamais metodais. Vėleliau, išnagrinėjame svetainės lankytojų auditoriją ir jų poreikius, tuomet sudarome tinkamą interneto svetainės medį.

Projektavimas ir dizaino kūrimas

Turėdami situacijos analizę, paruošiame interneto svetainės struktūrą, numatome, koks bus preliminarus elementų išdėstymas, kokios funkcijos svetainėje bus. Remdamiesi savo pasitvirtinusia metodika, įžvelgiame Jūsų skonį interneto svetainės dizainui, kurį suderiname su šiuolaikinėmis tendencijomis. Pradedame kurti interneto svetainės dizainą.

Programavimo darbai

Turėdami paruoštą svetainės dizainą, atliekame programavimo darbus. Dizainą pritaikome turinio valdymo sistemai, suprogramuojame aptartą svetainės funkcionalumą. Savo darbą orientuojame į tai, kad užtikrinti nepriekaištingą vartotojų naršymo patirtį, t.y. kad svetaine būtų patogu naudotis, greitai rasti reikalingą informaciją tiek kompiuteriu, tiek mobiliuoju telefonu.

Turinio sukėlimas

Taupydami Jūsų laiką, pasiūlome kokybiško turinio kūrimo paslaugą. Rašydami tekstus Jūsų interneto svetainei, žinome, kad turinys atitiks SEO reikalavimus, todėl ateityje, norint taikyti profesionalią SEO optimizaciją, Jūs jau turėsite profesionaliai paruoštus tekstus. Visgi, jei Jūs jau turite visą reikalingą informaciją, mes mielai ją apdorosime ir panaudosime tinklalapyje.

Testavimas ir svetainės paleidimas

Atliekame testavimo darbus, tikriname svetainę per visus įrenginius, įsitikiname, kad interneto svetainę 100 procentų pritaikėme išmaniesiems įrenginiams. Sukalibruojame svetainę, kad būtų jos suderinamumas su visomis naršyklėmis. Su užsakovu aptariame paskutines pastabas, jei jų nėra, paleidžiame svetainę ir padarome ją matoma visiems.

Svetainės aptarnavimas

Mūsų įdiegiama turinio valdymo sistema turi draugišką vartotojo sąsają. Tai leidžia užsakovui nesudėtingai redaguoti visą interneto svetainės turinį, o tą daryti galima net ir per mobilųį telefoną! Tačiau, užsakovui pageidaujant, galime periodiškai administruoti interneto svetainę, elektroninę parduotuvę ar kitą elektroninę platformą.

Sudominome? Mes pasiruošę!

Parašykite mums ir mes atsakysime Jums per vieną darbo dieną.