SEO tekstų rašymas, straipsnių ruošimas ir kt.

Kūrybinė komunikacija

Paprastieji ir SEO tekstai interneto svetainei

Tikslingai ir strategiškai sukurti interneto svetainės tekstai palengvina komunikaciją su klientais. Geras interneto svetainės tekstas – aiškus, įtraukiantis, pasižymintis savitu stiliumi. Išnagrinėję įmonės veiklą, mes sukuriame konstruktyvų ir informatyvų tekstų rinkinį kokybiškam svetainės turiniui.

Norint, kad tekstai būtų matomi Google paieškoje, būtina reguliariai atnaujinti interneto svetainės turinį. Tokios svetainės paieškos sistemų rezultatuose reitinguojamos aukščiau, nei svetainės, kurių turinys yra statiškas ir ilgą laiką nekintantis. Taigi, norint atitikti paieškos sistemų reitingavimo kriterijus, kuriami SEO tekstai.

SEO tekstas – limituotų žodžių rinkinys tam tikra tema, kuriamas naudojant dažniausiai paieškoje naudojamus žodžius. Kadangi galutinis teksto skaitytojas ne Google „robotukai“, o Jūsų svetainės lankytojai, raktažodžiai turi būti panaudoti tinkamai, išlaikant logiką ir vientisą stilių.

Pranešimai spaudai

Gavus žinutę apie įvykį, suformuojamas aiškus, žiniasklaidos atstovams skirtas pranešimas. Profesionalus pranešimas spaudai – aiškus, konstruktyvus ir sudominantis. Tai yra būtinas įrankis inicijuojant straipsnį spaudoje bei informaciniuose portaluose.

Užsakomieji straipsniai

Prieš rašant straipsnį būtinai ištiriame auditoriją ir padedame pasirinkti mediją: konkretų žurnalą, laikraštį, žiniasklaidos portalą. Įdomus ir išvaizdžiai  pateiktas straipsnis kruopščiai atrinktoje medijoje – sėkmingas žingsnis, vykdant vieną iš reklamos kampanijos dalių. Tokiu atveju yra daug didesnė tikimybė turėti grįžtamąjį ryšį iš auditorijos, į kurią kreipiatės.

Sudominome? Mes pasiruošę!

Parašykite mums ir mes atsakysime Jums per vieną darbo dieną.