Mobilių svetainių projektavimas

Pasirūpinkime Jūsų klientais ir suprojektuokime
patogią mobilią svetainę!

Mobiliosios svetainės – tai patogumas lankytojui, kuris atsiperka pardavimu.

Interneto svetainės pritaikymas mobiliesiems (angl. Responsive web design) – tai labai stiprus konkurencinis pranašumas prieš konkurentus. Kuo patogiau lankytojas galės naršyti Jūsų svetainėje savo išmaniajame įrenginyje, tuo didesnė tikimybė, kad jis įsigys prekę ar paslaugą būtent iš Jūsų.

Naršymo patogumo poreikis tapo itin svarbiu dėl masinių išmaniųjų telefonų prekybos ir lengvai prieinamo bevielio interneto. Padažnėjus naršymui telefonu, dalis svetainių turėtojų pradėjo atsinaujinti svetaines savo iniciatyva. Mobiliosios svetainės poreikį, kaip reikalingumą, 2015 m. paskatino pati Google, paskelbdama “Mobilegeddon”. Nuo tada mobiliojoje paieškoje interneto svetainės pradėtos reitinguoti pagal tai, ar jos pritaikytos išmaniesiems, ar ne. Šiuo metu mobiliojo ryšio srautas sudaro gerokai daugiau nei pusę viso interneto srauto, todėl mobiliosios svetainės tobulėja kas kelias minutes. Nenuostabu, kad mobilaus dizaino patogumas ir modernumas tampa vienais pagrindinių įmonių konkurencinių bruožų.

Mobilioji interneto svetainė yra būtina dėl vartotojų poreikio patogiai naršyti internete. Naršant mobilioje svetainėje, lankytojui yra daug lengviau skaityti turinį ir greičiau rasti informaciją, kurios ieško. Norint padidinti lankytojų skaičių svetainėje ir jį išlaikyti kuo ilgiau, svetainė turi 100 proc. prisitaikanti prie bet kokios kompiuterio ar telefono rezoliucijos, atsižvelgiant į tikslinių klientų naršymo poreikius. Tik tuomet yra pajuntama mobiliosios svetainės nauda.

Sudominome? Mes pasiruošę!

Parašykite mums ir mes atsakysime Jums per vieną darbo dieną.