Komercinė fotografija ir
filmavimas iš oro

Kūrybinė komunikacija

015-camera-top-view-1

Komercinė fotografija

Komercinė fotografija apima maisto, daiktų ir nekilnojamojo turto objektų fotografavimą reklamai. Komercinės nuotraukos gali būti naudojamos interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, internetinėje reklamoje, užsakomuosiuose straipsniuose. Komercinės nuotraukos taip pat labai reikalingos prekyboje, prekių pristatymuose, brošiūrose ir lankstinukuose, kavinių ir restoranų meniu knygose, išorinėje reklamoje. Komerciniu požiūriu atliktos nuotraukos visuomet sustiprina šalia esantį tekstą, sukelia pasitikėjimo jausmą įmonei.

Komercinė fotografija skirta didinti prekės/ paslaugos žinomumą ir skatinti pardavimus. Statybos įmonėms,  nekilnojamojo turto agentūroms, viešbučiams reikalingos kokybiškos nekilnojamojo turto nuotraukos. Restoranams, kepykloms, maisto perdirbimo įmonėms – maisto fotografija. Skirtingos įmonių veiklos reikalauja vis kitokio komercinės fotografijos turinio.

Komercinė fotografija skirstoma: Nekilnojamojo turto fotografija; Maisto fotografija; Daiktų fotografija; Juvelyrikos, papuošalų fotografija; Drabužių / modelių fotografavimas.

018-drone-1-

Filmavimas ir fotografavimas iš oro

Pasitelkiant droną mes turime galimybę įamžinti kraštovaizdį, įvairius pastatus, objektus ir vietas. Taip pat galime užfiksuoti Jūsų biurą iš paukščio skrydžio, įgyvendintų ir vykdomų nekilojamojo turto ir kitų projektų lokacines vietas. Nekilnojamojo turto objekto fotografija iš oro ypač aktuali objektų statytojams, vystytojams ir pardavėjams.

Kuomet fotografavimas ar filmavimas su dronu atliktas, mes galime patalpinti šį netradicinį vizualinį turinį į Jūsų interneto svetainę ar kitus kanalus. Vaizdo įrašai ir nuotraukos iš paukščio skrydžio Jums bus ypač naudinga medžiaga formuojant įmonės įvaizdį, įgyvendinant reklaminę kampaniją. Tokia vizualinė informacija visuomet sukelia įspūdį, todėl dauguma lieka sužavėti.

Sudominome? Mes pasiruošę!

Parašykite mums ir mes atsakysime Jums per vieną darbo dieną.