Nuo idėjos koncepcijos parengimo iki pirmojo Jūsų pardavimo internete!

Esame įsitikinę, kad unikalumas – kiekvieno subjekto išskirtinumas.

Interneto svetainių kūrimas

Profesionalių interneto svetainių kūrimas

Kuriame profesionalias, unikalaus dizaino interneto svetaines, kurios yra 100 procentų pritaikytos išmaniesiems įrenginiams (mobiliesiems, planšetėms, dideliems televizoriams).

Kuriant interneto svetainę, mums svarbu ne tik, kad interneto svetainės dizainas būtų patrauklus, bet ir kiti labai svarbūs aspektai. Kiekvienąkart, prieš pradėdami naują projektą, visuomet paruošiame svetainės veikimo koncepciją. Mums labai svarbu, kad kiekviena funkcija, kuri bus naudojama interneto svetainėje, būtų tinkamai išnaudota, o naršant svetainėje būtų užtikrinta aukščiausia vartotojų naršymo patirtis. Tik patvirtinę funkcijų ir interneto svetainės veikimo koncepciją, pradedame dirbti su interneto svetainės dizainu ir dizaino elementais (nuotraukomis, piktogramų kūrimu ir kt.).

Svetainių administravimas, priežiūra ir talpinimas

Esant poreikiui, prižiūrime ir administruojame interneto svetaines. Išskirtinai savo klientams, galime pasiūlyti ir interneto svetainių talpinimo paslaugą. Mūsų talpinamų svetainių atsarginės kopijos automatiškai yra daromos kiekvieną naktį, o apsauga nuo įsilaužimų į serverį yra aukščiausio lygio. Mes garantuojame klientų svetainių saugumą mūsų serveriuose.