Kokie mes ir ką darome

Esame skaitmeninių sprendimų agentūra. Turime nemažus darbo pajėgumus ir didelių lūkesčių rinkoje. Nors mūsų kolektyvas nėra gausios sudėties, tačiau tai – specialistai, kurie dirba sistemingai ir geba optimizuoti savo darbo krūvi ir greitį. Galime sukurti tiek nesudėtingą reprezentacinę svetainę ar el. parduotuvę Jūsų verslui, tiek suprogramuoti sudėtingą ir individualų sprendimą – nuo integracinės el. parduotuvės iki sudėtingos vidinės sistemos.

Mūsų darbo principai

Rinkoje dirbame jau daugiau nei 4 metus. Puikiai išmanome sistemingą darbų planavimo eigą, projektus įgyvendiname pagal mūsų pačių sukurtą projektų įgyvendinimo metodiką. Todėl tai leidžia mums išlikti išskirtiniais, pasiūlyti klientui tai, kas leidžia jam ramiai laukti geriausio rezultato.

01

Strategiškai patrauklių
interneto svetainių kūrimas ir priežiūra

Kuriame strategiškas interneto svetaines. Strategiškas? Interneto svetainė gali būti tiesiog “graži vizitinė kortelė” arba gali atlikti savo pagrindinę funkciją – parduoti. Būtent pastarąsias mes ir gaminame. Kai tiksliai žinome kokiai rinkai bus skirta interneto svetainė, ją struktūriškai sudėliojame pagal iš anksto paruoštą marketingo planą, o vėliau jau apvelkame į gražų dizainą ir svetainę suprogramuojame. Mūsų kuriamos interneto svetainės turi turinio valdymo sistemą, kurių pagalba Jūs nesudėtingai galėsite valdyti visą svetainės turinį. Visos mūsų kuriamos interneto svetainės yra pritaikytos išmaniesiems įrenginiams ir atitinka visus Google standartus bei BDAR reikalavimus.

02

Saugių ir patogių elektroninių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

Ar žinojote, kad el. parduotuvei keliami aukščiausi reikalavimai? Dizaino patrauklumas lieka tik trečioje vietoje. Pirmiausia – saugumas, vėliau – lengvas valdomumas ir užtikrinta patogi vartotojų naršymo patirtis, t.y. el. parduotuvė sukurta atsižvelgiant į Jūsų klientų naršymo įpročius. Galime sukurti el. parduotuvę tiek ypač smulkiam verslui, tiek stambiam verslui, kuris gali turėti virš 100 tūkst. prekių. Daug dėmesio skiriame el. parduotuves saugumui. Įdiegiame atitinkamus sertifikatus, kad el. parduotuvė atitiktų aukščiausius saugumo standartus.

03

Integracijų sukūrimas, jų diegimas ir pritaikymas

Sukūrėme Jums el. parduotuvę? O gal ją jau turite? Turite daug prekių savo buhalterinėje programoje ir nenorite antrąkart jų suvedinėti į el. parduotuvę? Ne problema! Galime atlikti bet kokią integraciją ir atlikti sąsajas tarp Jūsų el. parduotuvės ir buhalterinės programos. Galime įgyvendinti tai, kad Jūsų el. prekyboje sumažinsime žmogiškųjų klaidų riziką minimumo. T.y. El. parduotuvė pasiims visas prekes iš Jūsų  buh. programos, o kai ją nupirks el. parduotuvėje, tai iškarto atsispindės ir Jūsų buh. programoje. Tai pavyzdinė situacija. Atliekame el. parduotuvių integracija su bet kuria buhalterine programa, taip pat galime sukurti sąryšį su Jūsų verslo valdymo sistema ar kita naudojama internetine platforma.

04

Vidinių sistemų kūrimas, individualių projektų įgyvendimas

Veiklą pradėjome nuo interneto svetainių kūrimo. Vėliau pradėjome kurti profesionalias interneto parduotuves, kurios yra itin saugios. Per praktiką supratome, kad galime teikti kokybiškas programavimo paslaugas plačiąja prasme. Galime sukurti tiek nedidelę klientų valdymo sistemą, tiek itin didelio krupštumo ir laiko reikalaujančią sistemą, kuri apims visą personalo valdymą per keliasdešimt filialų. Turite idėją ar viziją kaip turi atrodyti įrankis, kuris padės Jūsų verslui augti? Rašykite, tikrai rasime apie ką pakalbėti!